Windows 8 DNS Değiştirme
Windows 8 DNS Değiştirme
Bu yazı 7.244 views kez okundu.
24 Ağustos 2013 19:05 tarihinde eklendi

Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme
Bilgisayarın sağ alt köşesindeki internet erişimi simgesine sağ tıklayıp “Ağ ve Paylaşım Merkezini Aç” menüsünü açın.

Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme

Sol bölümde yer alan “Bağdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin” seçeneğini tıklayın.

Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme (www.yasaklisitegiris.com)

Ekranda bilgisayara bağlı olan ağ bağlantıları görüntülenecektir. Listeden kullandığınız ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve önümüze açılan menüden “özellikler” i seçin. Örneğimizde wireless kullanılan bir bilgisayar kullandığımız için biz “Wireless Network Connetion” yazanı sağ tıklıyoruz.

Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme

Önümüze “Wireless Network Connection Özellikleri” penceresi çıkıcak. Pencerede yer alan listeden “Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4)” seçeneğine çift tıklayın.

Windows 8 DNS Ayarları Değiştirme (www.yasaklisitegiris.com)

Ardından ekrana gelen pencerede “Aşağıdaki DNS Sunucu adreslerini kullan” seçeneğini seçip, tercih edilen ve diğer DNS sunucu alanlarına sırasıyla “4.2.2.1″ ve “4.2.2.2″ yazıyoruz ve tamam diyerek pencereleri kapatın. Farklı DNS’ler kullanmak isterseniz DNS Adresleri sayfamızda güncel dns adresleri yer almaktadır.

Windows 7 DNS Ayarları Değiştirme

Bu işlemden sonra DNS ayarlarını değiştirmiş ve erişimi yasaklanan sitelere giriş yapabilirsiniz. Eğer DNS ayarları değişikliğini doğru yaptığınız halde sitelere erişim sağlıyamıyorsanız, DNS Önbelleği Temizleme sayfasındaki işlemleri yapıp tekrar deneyin. Windows 8 DNS değiştirme bu kadar basit, bu işlemler sonrasında yasaklı sitelere girmek başta olmak üzere, bir çok siteye erişebilirsiniz.

Windows Dns Değiştirme Ayarları

Windows Dns Değiştirme Ayarları

dns-degistirme-7-2

 

dns-degistirme-7-3

dns-degistirme-7-4

dns-degistirme-7-5

 

 

ktunnel ile giriş – vtunnel ile giriş – windows dns ayarları – ubuntu dns ayarları – leopard dns ayarları – android dns ayarları – tablet dns ayarları – iphone dns ayarları – proxy ayarları – dns numaraları – bahis sitelerine giriş – canlı maç seyretme – online film seyretme – www.yasaklisitegiris.com

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
Ktunnel Site Ekle